Za głosem serca

Za głosem serca

Autor: Paweł Jaszczuk


Opis książki:

„Za głosem serca” to nastrojowa powieść drogi, która pozwala poczuć smak przygody oraz skłania do refleksji nad sensem życia, krzywdą, winą i odkupieniem.

Gabriel jest samotnikiem. Wszystko się zmienia, gdy do przyczepy kempingowej, w której mieszka, puka nieznajomy chłopiec. Niespodziewanie odwiedza go również przyjaciel ze szkolnych lat, ważny urzędnik państwowy. Po jego wizycie mężczyzna wzbogaca się o kopertę z dużą sumą pieniędzy. Wkrótce Gabriel wraz z chłopcem i jego wiernym psem wyruszają w podróż życia. Wyprawa nad morze, pełna niebezpieczeństw i zaskakujących zdarzeń, będzie dla obu lekcją dojrzałości.

Jaka jest historia małego Daniela? Kim jest samotny mężczyzna, który stara się zapomnieć o swojej przeszłości? Czy krzywdy wyrządzone w dzieciństwie da się kiedykolwiek naprawić? Czy można odkupić winy?

Edycja książki z dużym, wygodnym drukiem do czytania.

Paweł Jaszczuk jest autorem kryminałów, thrillerów oraz powieści obyczajowych: „Testament”, „Ochronka Anioła Stróża”, „Na skraju nocy” oraz „Sekret antykwariusza”. Za powieść „Foresta Umbra”, której akcja toczy się w dawnym polskim Lwowie, otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru. Książka ta ukazała się również w tłumaczeniu na język niemiecki. „Foresta Umbra”, „Plan Sary”, „Marionetki”, „Akuszer śmierci” oraz „Lekcja martwej mowy” tworzą cykl lwowski z dziennikarzami Jakubem Sternem i Wilgą de Brie w rolach głównych. W 2021 r. ukazała się powieść „Szczęśliwa Przystań”, a rok później jej kontynuacja „Po tej stronie księżyca”.


Poznaj inne książki

(Nie)młodość

(Nie)młodość (Nie)młodość

Natasza Socha

Drogi Krzyżowe

Drogi Krzyżowe Drogi Krzyżowe

Ks. Aleksander Woźny

Chata za wsią

Chata za wsią Chata za wsią

Józef Ignacy Kraszewski

Córka Ewy Córka Ewy

Honoré de Balzac

Bicz. Początek legendy

Bicz. Początek legendy Bicz. Początek legendy

Erin Hunter

Anioł z rubinowym sercem Anioł z rubinowym sercem

Joanna Szelągowska


Dodaj komentarz