Wielki zielony dom

Wielki zielony dom

Autor: Małgorzata Kur


Opis książki:

Wielki zielony dom jest pełen życia! Ma pięter bez liku, a każdy jego zakamarek zajmuje jakiś lokator: czyścioch borsuk, płochliwy szaraczek, zwinna popielica i wielu innych. Ludzie też odwiedzają to niezwykłe miejsce, ale… nie zawsze zachowują się tak, jak na gości przystało. Co robić, by nie wpędzać mieszkańców lasu w tarapaty? Czemu nie wolno tu śmiecić, palić ani hałasować? Naucz się dbać o wielki zielony dom! Seria NASZ ŚWIAT – NASZE SPRAWY Dziecięce TERAZ to dorosłe KIEDYŚ. Czytaj o ważnych sprawach już dziś, by jutro wpłynąć na świat. Przyszłość zależy od Ciebie!

O autorce: Małgorzata Kur – absolwentka polonistyki i grafiki wydawniczej. Autorka nagradzanych książek dla dzieci, zwyciężyła m.in. w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren w kategorii 0-6 lat. W wolnych chwilach haftuje, uprawia pomidory i prowadzi blog kulinarny „Pularda. Stół sprzed wieków”.


Poznaj inne książki

Marzenie Zuzi

Marzenie Zuzi Marzenie Zuzi

Anna Potyra

Język na uwięzi

Język na uwięzi Język na uwięzi

Richard Baxter

Uwarunkowania zdrowia osób bliskich wspierających chorych na białaczkę

Uwarunkowania zdrowia osób bliskich wspierających chorych na białaczkę Uwarunkowania zdrowia osób bliskich wspierających chorych na białaczkę

Anna Kaczmarska-Tabor

Selfie z Katalonią

Selfie z Katalonią Selfie z Katalonią

Monika B. Janowska

Morderstwo na szlaku

Morderstwo na szlaku Morderstwo na szlaku

Jenny Blackhurst

Wyspa

Wyspa Wyspa

Victoria Hislop


Dodaj komentarz