Sezon luster

Sezon luster

Autor: Anna-Marie McLemore


Opis książki:

„Sezon luster”. Ważna, niezwykle przejmująca i pięknie opowiedziana książka zabierająca głos w imieniu osób, które jeszcze nie znalazły w sobie siły, żeby mówić o swoich doświadczeniach.

Mam nadzieję, że on tego wszystkiego nie poskładał, tego, co nas łączy, czego on nie pamięta, a ja nie mogę zapomnieć.

Ciela miała kiedyś magiczny dar. Wiedziała, jaki wypiek przypadnie do gustu klientom piekarni, w której pracowała, zanim jeszcze złożyli zamówienie. Cały jej świat rozpadł się w momencie napaści seksualnej. Dziewczynę prześladują wspomnienia tamtej nocy. Nie może też przestać myśleć o chłopaku, który był na tej samej imprezie i przeżył to samo, co ona.

Dziewczyna wie, co dokładnie się wtedy wydarzyło. On niczego nie pamięta.

Jednak kiedy Lock pojawia się w jej szkole, Ciela postanawia mu pomóc, a między nimi rodzi się delikatna relacja. Wspólne rozmowy przynoszą im ukojenie. Razem znajdują siłę, by przeciwstawić się tym, którzy wydarzenia tamtej nocy uważali za żart i dobrą zabawę. Jeśli szukacie książki, o której nie da się zapomnieć, koniecznie sięgnijcie po Sezon luster. To wzruszająca historia dotykająca trudnych tematów, ale przynosząca nadzieję i przywracająca wiarę w uzdrowienie.

Niedająca o sobie zapomnieć opowieść o traumie i uzdrowieniu, opowiedziana przejmująco piękną prozą z wielką czułością i troską. – Karen M.McManus, autorka Jedno z nas kłamie.Poznaj inne książki

Polowanie

Polowanie Polowanie

Bernard Minier

Sekret panny Elizy

Sekret panny Elizy Sekret panny Elizy

Annabel Abbs

Projekt Księżna. Dynastia książęca

Projekt Księżna. Dynastia książęca Projekt Księżna. Dynastia książęca

Sabrina Jeffries

Ada nie chce spać

Ada nie chce spać Ada nie chce spać

Barbara Wicher

Czy ten rudy kot to pies?

Czy ten rudy kot to pies? Czy ten rudy kot to pies?

Olga Rudnicka

Dzień mrówek Dzień mrówek

Bernard Werber


Dodaj komentarz