Puk puk

Autor: Anders Roslund


Opis książki:

„Puk puk” to doskonała lektura dla fanów Jo Nesbo i Stiega Larssona.

Trzy dni pełne emocji i śmiertelnych niebezpieczeństw − elektryzująca historia inspektora policji i byłego policyjnego informatora, którzy ścigają się z czasem, próbując rozwikłać tajemnice z przeszłości i nie dopuścić do tragedii w teraźniejszości. Masz nadzieję, że jesteś bezpieczny. Dopóki do drzwi nie zapuka przeszłość… Blisko dwadzieścia lat temu inspektor Ewert Grens został wezwany na miejsce brutalnej zbrodni. Zamordowano całą rodzinę, pozostawiając przy życiu tylko pięcioletnią córkę.

Dziewczynka została objęta programem ochrony świadków, a sprawa morderstwa, którego nigdy nie wyjaśniono, trafiła na półkę. Jednak Grens przez wszystkie te lata nie przestał o niej myśleć. Kiedy w mieszkaniu, w którym wydarzyła się tamta tragedia, dochodzi do tajemniczego włamania, Grens obawia się, że morderca wrócił i zamierza dokończyć robotę. Musi odnaleźć jedynego ocalałego świadka zbrodni, zanim zrobi to jej bezwzględny sprawca. Tymczasem w przestępczym półświatku ktoś wykonuje egzekucje na przemytnikach broni, co naraża rodzinę byłego informatora policyjnego Pieta Hoffmana na poważne niebezpieczeństwo. Piet wie, że musi ją ocalić, jednocześnie utrzymując w tajemnicy własne sekrety. Wkrótce drogi obu mężczyzn przetną się, a Piet Hoffmann i Ewert Grens znajdą się w samym centrum przestępczego spisku znacznie bardziej skomplikowanego − i niebezpiecznego − niż mogliby sobie wyobrazić.

 

 



Poznaj inne książki

Rzeczy, które robimy w ciemności

Rzeczy, które robimy w ciemności Rzeczy, które robimy w ciemności

Dominika van Eijkelenborg

Suka

Suka Suka

Pilar Quintana

Opowieści biblijne oczami kobiet

Opowieści biblijne oczami kobiet Opowieści biblijne oczami kobiet

Joanna Osesik

Dola aniołów Dola aniołów

J.R. Ward

Potęga codziennych rytuałów. Jak celebrować proste czynności

Potęga codziennych rytuałów. Jak celebrować proste czynności Potęga codziennych rytuałów. Jak celebrować proste czynności

Casper ter Kuile

Pozwól mi wrócić

Pozwól mi wrócić Pozwól mi wrócić

B.A. Paris


Dodaj komentarz