Przekonaj mnie, że to ty

Przekonaj mnie, że to ty

Autor: Anna Karpińska


Opis książki:

„Przekonaj mnie, że to ty”. Walka o szczęście trwa do końca. Nigdy nie wiesz, jaki będzie jej finał.
Urszula nie potrafi pozbierać się po śmierci męża, więc Edyta, świeżo upieczona maturzystka, postanawia pomóc matce w prowadzeniu pensjonatu nad morzem. A jednocześnie próbuje dać sobie czas na podjęcie decyzji, co zrobić z własnym życiem. Razem stawiają czoło niewiadomemu, mimo trudnej przeszłości, niełatwych wzajemnych relacji i skrajnie różnych postaw wobec świata.
Czy Urszula zawsze wie, co jest najlepsze dla córki? Ile można zrobić w imię miłości do matki?

Poruszająca opowieść o życiu dwóch najbliższych sobie kobiet, które aby się zrozumieć, muszą pokonać długą drogę. To również powieść dla kobiet lubiących nieoczekiwane zwroty akcji i hiszpańskie klimaty.

Anna Karpińska – z wykształcenia politolog, z zamiłowania pisarka. Zadebiutowała „Chorwacką przystanią”, która po dziesięciu latach doczekała się kontynuacji. Od kiedy dla pisania książek porzuciła dotychczasowe zajęcia, do rąk czytelników trafiło siedemnaście powieści. Lubi tworzyć dwutomowe powieści i oddawać w nich głos kobietom. Zagląda do ich domów, serc, rodzin. Wartka fabuła książek nie pozwala oderwać się od nich do ostatniej strony. „Każda z czytelniczek znajdzie w którejś z bohaterek własne odbicie – twierdzi autorka. – Zależy mi, żeby podejmowana przeze mnie tematyka była bliska życia, ale jednocześnie nie zapominam, by książka była ciekawa, dawała relaks, dawała relaks, pozwalała choć na chwilę zapomnieć o codzienności i wzbudzała emocje”.Poznaj inne książki

Trzydziesta pierwsza

Trzydziesta pierwsza Trzydziesta pierwsza

Katarzyna Puzyńska

Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci

Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci Czas niesprawiedliwych. Zapisane w pamięci

Elżbieta Jodko-Kula

Nadzwyczajny mózg

Nadzwyczajny mózg Nadzwyczajny mózg

Ilchi Lee

Śniadanie u Tiffany'ego

Śniadanie u Tiffany’ego Śniadanie u Tiffany’ego

Truman Capote

Maleńka / Kućica

Maleńka / Kućica Maleńka / Kućica

Dunja Kalilić

Monachium. W obliczu wojny.

Monachium. W obliczu wojny. Monachium. W obliczu wojny.

Robert Harris


Dodaj komentarz