Mistrz Gry

Autor: Joanna Lampka


Opis książki:

Czy każda wiedza jest warta poznania? A co, jeśli odkryty sekret zmieni wszystko, w co wierzymy, zniszczy podstawy naszego jestestwa, sprawi, że osoby, które miały być dla nas oparciem, staną się największymi wrogami?

Krwawa wojna minęła, ale na Kontynencie Zachodnim wciąż panuje niepokój. Cesarstwo nie może stłumić zamachów dokonywanych przez partyzantów Czarnej Róży. Królestwo staje wobec konfrontacji z ponurym Kościołem Jedynego Boga. Ale przede wszystkim władcy największych potęg powoli zdają sobie sprawę z tego, że to nie oni rozdają karty. Chaos leży w interesie kogoś innego.

Wojna zabrała wiele żyć. Choć Aline i Ian są lustrami, czyli jak mówi południowa Filozofia Równowagi, idealnymi połówkami, wykopali między sobą przepaść. Córa ultrakonserwatywnego Królestwa Żeglarzy i przyszły władca nowoczesnego Cesarstwa Słońca walczyli ze sobą, a przez ich kaprysy i namiętności ginęli wrogowie i przyjaciele.

Czy mają szansę wrócić do tego, co było? A może Aline wybierze mężczyznę, którego uważa za swoje przeznaczenie – Michela? Ale czy naprawdę ma wpływ ma na swoje decyzje, czy jest tylko marionetką w dłoniach mrocznego Mistrza Gry?


Poznaj inne książki

Ula, mama i Panama

Ula, mama i Panama Ula, mama i Panama

Izabela Michta

A jeśli ciernie

A jeśli ciernie A jeśli ciernie

Virginia C. Andrews

Aforyzmy optymisty

Aforyzmy optymisty Aforyzmy optymisty

wybór

Wyjątkowy kot Wyjątkowy kot

Małgorzata Kur

Martwe dusze

Martwe dusze Martwe dusze

Gogol Mikołaj

Dziecięce koszmary

Dziecięce koszmary Dziecięce koszmary

Lisa Gardner


Dodaj komentarz