Ludzie, których spotykamy na wakacjach

Ludzie, których spotykamy na wakacjach

Autor: Emily Henry


Opis książki:

Błyskotliwa, przezabawna, rozkoszna! Najnowsza książka Emily Henry, autorki „Beach read”, sprawi, że poczujesz ciepło i odprężenie, jakbyś była na najlepszych wakacjach.

Nie ma chyba na świecie dwóch bardziej od siebie różnych osób niż Poppy i Alex.

Ona jest duszą towarzystwa, ON woli spędzić wieczór z książką. Ona marzy o podróżach po całym świecie, ON najchętniej zaszyłby się we własnym mieszkaniu. Kiedy jedenaście lat temu dzielili podróż w rodzinne strony, rozkwitła między nimi przyjaźń. Przez większość roku mieszkają daleko od siebie. Ona w Nowym Jorku, ON w ich rodzinnym mieście. Jednak co wakacje spotykają się, aby spędzić wspólnie niezapomniany letni tydzień.

Przynajmniej kiedyś tak było.

Dwa lata temu wszystko się popsuło. W tym ich przyjaźń. Od tamtego czasu ze sobą nie rozmawiają. Chociaż Poppy ma wszystko, o czym marzyła, czuje, że jej życie straciło blask. Popularny blog, wymarzona praca i podróże po całym świecie nie przynoszą jej szczęścia. Kiedy przyjaciółka pyta ją o ostatnie chwile szczęścia, Poppy wie, że były to wakacje z Aleksem. Dlatego postanawia odnowić kontakt. Prosi Aleksa, żeby po raz ostatni spędzili razem letnie dni.

Poppy ma tydzień, aby wszystko naprawić.

Musi tylko przemilczeć jedną wielką kwestię, która zawsze stała na drodze ich prawie idealnej przyjaźni. Czy coś może pójść nie tak?Poznaj inne książki

Moje łatwe głoski

Moje łatwe głoski Moje łatwe głoski

Elżbieta Śnieżkowska-Bielak

Przekonaj mnie, że to ty

Przekonaj mnie, że to ty Przekonaj mnie, że to ty

Anna Karpińska

Lilie królowej. Siostry

Lilie królowej. Siostry Lilie królowej. Siostry

Lucyna Olejniczak

Dom samobójców Dom samobójców

Charlie Donlea

Kobieta z lawiny

Kobieta z lawiny Kobieta z lawiny

Enrico Camanni

Co to jest szkoła?

Co to jest szkoła? Co to jest szkoła?

Luca Tortolini, Marco Somà


Dodaj komentarz