Kubuś i Anioł Snu

Kubuś i Anioł Snu

Autor: Lucinda Riley, Harry Whittaker, Jane Ray


Opis książki:

„Kubuś i Anioł Snu” to dodająca otuchy opowieść o przezwyciężaniu dziecięcych lęków. Książka ukazuje się w serii Aniołki, stworzonej z myślą o najmłodszych czytelnikach przez Lucindę Riley, uwielbianą autorkę powieści obyczajowych, i jej syna Harry’ego Whittakera, we współpracy z ilustratorką Jane Ray. Gdzieś tam zawsze jest anioł, gotów, by cię wysłuchać…

Bill i jego rodzina właśnie się przeprowadzili. Ale pomimo że ma teraz naprawdę duży pokój i wspaniały ogród, w którym może się bawić, chłopiec tęskni za swoim starym rodzinnym domem. Leżąc nocą w łóżku, długo nie może zasnąć. Zaniepokojony wsłuchuje się w tajemnicze dźwięki, niepokojące trzaski i skrzypienia. Na szczęście jest ktoś, kto nad nim czuwa. Czy Will Destiny, Anioł Snu, zdoła udowodnić Billowi, że to, czego początkowo nie rozumiemy, może okazać się najbardziej magicznym z odkryć?

Każda książeczka z serii Aniołki odnosi się do obaw, zmartwień lub problemów, które mogą dręczyć małe dziecko, i pomaga mu się z nimi zmierzyć.

Idealna propozycja dla tych dzieci, które właśnie samodzielnie zaczęły czytać, a także dla dzieci młodszych, które lubią słuchać, gdy czytają im rodzice.

Kojąca, ponadczasowa opowieść w twardej oprawie i pięknej edycji upominkowej ze wspaniałymi ilustracjami Jane Ray.Poznaj inne książki

Zaginięcie Stephanie Mailer

Zaginięcie Stephanie Mailer Zaginięcie Stephanie Mailer

Joel Dicker

Czas na nową miłość-Kinga Gąska

Czas na nową miłość Czas na nową miłość

Kinga Gąska

Demon i mroczna toń

Demon i mroczna toń Demon i mroczna toń

Stuart Turton

Grand Hotel Granit

Grand Hotel Granit Grand Hotel Granit

Emilia Teofila Nowak

Niezapomniany walc Niezapomniany walc

Wioletta Piasecka

Alles in Ordnung? Listy do Lagerkommandanta

Alles in Ordnung? Listy do Lagerkommandanta Alles in Ordnung? Listy do Lagerkommandanta

Czesław Czubak


Dodaj komentarz