Kawa zanim zginiesz

Kawa zanim zginiesz

Autor: Tomasz Brewczyński


Opis książki:

„Kawa, zanim zginiesz” to pierwsza część kryminalno-detektywistycznej serii Burgund Café, w której każdy łyk mocnego, aromatycznego espresso zbliża Czytelnika do uzależnienia od zbrodni.

Maksymilian Czarny, trzydziestoletni barista, zostaje oddelegowany na weekendowe szkolenie do Malinowego Boru ? zlokalizowanej z dala od miejskiego zgiełku, otoczonej lasem, leżącej nad pięknym jeziorem osady.

Goście pensjonatu organizują imprezę, która dla jednej z uczestniczących w niej osób kończy się tragicznie. O świcie w jeziorze zostają znalezione zwłoki.

Czy był to nieszczęśliwy wpadek, samobójstwo, czy być może zaplanowane morderstwo? Jakie tajemnice skrywają Malinowy Bór i jego mieszkańcy? Czy spokojny i malowniczy zakątek może w kilkanaście godzin zmienić się w mroczne, odcięte od świata miejsce, z którego nie ma ucieczki?

Odpowiedzi na wszystkie pytania pozna Maksymilian Czarny, który wraz z nowym, niezwykle ekscentrycznym kolegą rzuci się w wir mrożących krew w żyłach i wywołujących dreszcze wydarzeń.


Poznaj inne książki

Ksiądz Woźny nie jest groźny

Ksiądz Woźny nie jest groźny Ksiądz Woźny nie jest groźny

Ks. Wojciech Mueller

Obietnica Krzywej Gwiazdy

Obietnica Krzywej Gwiazdy Obietnica Krzywej Gwiazdy

Erin Hunter

Rysi Jar

Rysi Jar Rysi Jar

Halina Kowalczuk

Duma i uprzedzenie

Duma i uprzedzenie Duma i uprzedzenie

Jane Austen

Kto mieszka w starej szafie?

Kto mieszka w starej szafie? Kto mieszka w starej szafie?

Ewa Oleksiuk

Bez przedawnienia

Bez przedawnienia Bez przedawnienia

Katarzyna Żwirełło


Dodaj komentarz