Kawa zanim zginiesz

Kawa zanim zginiesz

Autor: Tomasz Brewczyński


Opis książki:

„Kawa, zanim zginiesz” to pierwsza część kryminalno-detektywistycznej serii Burgund Café, w której każdy łyk mocnego, aromatycznego espresso zbliża Czytelnika do uzależnienia od zbrodni.

Maksymilian Czarny, trzydziestoletni barista, zostaje oddelegowany na weekendowe szkolenie do Malinowego Boru ? zlokalizowanej z dala od miejskiego zgiełku, otoczonej lasem, leżącej nad pięknym jeziorem osady.

Goście pensjonatu organizują imprezę, która dla jednej z uczestniczących w niej osób kończy się tragicznie. O świcie w jeziorze zostają znalezione zwłoki.

Czy był to nieszczęśliwy wpadek, samobójstwo, czy być może zaplanowane morderstwo? Jakie tajemnice skrywają Malinowy Bór i jego mieszkańcy? Czy spokojny i malowniczy zakątek może w kilkanaście godzin zmienić się w mroczne, odcięte od świata miejsce, z którego nie ma ucieczki?

Odpowiedzi na wszystkie pytania pozna Maksymilian Czarny, który wraz z nowym, niezwykle ekscentrycznym kolegą rzuci się w wir mrożących krew w żyłach i wywołujących dreszcze wydarzeń.


Poznaj inne książki

Modlitwa niewiernej

Modlitwa niewiernej Modlitwa niewiernej

Florencia Etcheves

Szlak Srebrnych Mgieł

Szlak Srebrnych Mgieł Szlak Srebrnych Mgieł

Joanna Tekieli

Ugly Love

Ugly Love Ugly Love

Colleen Hoover

Twarz bestii

Twarz bestii Twarz bestii

Bartłomiej Kowaliński

Zaułek koszmarów

Zaułek koszmarów Zaułek koszmarów

William Lindsay Gresham

Dziennik 1954

Dziennik 1954 Dziennik 1954

Leopold Tyrmand


Dodaj komentarz