I żyli długo i…

I żyli długo i…

Autor: Agata Bieńko


Opis książki:

„I żyli długo i…” – kontynuacja przezabawnej, romantycznej i pikantnej historii autorstwa Agaty Bieńko!

Nie wszystkim przypada w udziale sprawiedliwa porcja pecha…

Ten rok nie był dla Pauli najłatwiejszy. Zaczęło się od przypadkowego przejechania przez nią czarnego kota pewnej Cyganki. To wydarzenie zapoczątkowało całą serię niepowodzeń. Dziewczyna całkowicie traci nadzieję na przezwyciężenie pecha, kiedy Grzegorz – seksowny i czarujący ginekolog, w którym się zakochała – oznajmia, że nie może zaangażować się w związek. Paula jest załamana, ale decyduje się na zerwanie kontaktu z mężczyzną.

Tymczasem jej przyjaciółka – Mucha – postanawia pomóc dziewczynie ukoić złamane serce. Posłuży jej do tego magia! Choć Paula uważa to za przypadek, rytuały odnoszą natychmiastowe, zaskakujące skutki. Na progu jej mieszkania pojawia się nie tylko Grzegorz, ale także dwóch jej ostatnich chłopaków. A to oznacza jedno – kłopoty. Grzegorz prosi, aby Paula pomogła mu w sprawach rodzinnych. Była dziewczyna ma pojechać z nim do rodzinnego domu i udawać przed matką oraz siostrą lekarza, że wciąż są razem. Wspólny wyjazd zbliża parę, ale Paula nie wie, czy może na nowo zaufać mężczyźnie, który ją zranił. Czy uda się jej wreszcie raz na zawsze uwolnić od prześladującego ją pecha?

Agata Bieńko – artystka łącząca dwie pasje: malarstwo i pisanie. Z zawodu leśniczka, uwielbia zwierzęta i często wplata zwierzęcych bohaterów w fabułę swoich książek. Kobieta kochająca wolność, która najlepiej jej smakuje w pędzącym starym fordzie cougarze. Dała się poznać jako autorka, która wie, jak wzruszyć i rozbawić czytelniczki. Jej pełna humoru powieść „Zamruczę ci” zachwyciła fanki romantycznych historii z odrobiną pikanterii.


Poznaj inne książki

Święte rośliny. Uzdrawiająca moc tradycyjnej amazońskiej medycyny roślinnej

Święte rośliny. Uzdrawiająca moc tradycyjnej amazońskiej medycyny roślinnej Święte rośliny. Uzdrawiająca moc tradycyjnej amazońskiej medycyny roślinnej

dr Joseph Tafur

Moje miejsce na ziemi

Moje miejsce na ziemi Moje miejsce na ziemi

Julia Navarro

Bez wyjścia

Bez wyjścia Bez wyjścia

Wilkie Collins, Charles Dickens

Na ostrzu noża

Na ostrzu noża Na ostrzu noża

Rahul Jandial

Polowanie

Polowanie Polowanie

Bernard Minier

Przysługa dla Czarnoksiężnika

Przysługa dla Czarnoksiężnika Przysługa dla Czarnoksiężnika

Magdalena Kubasiewicz


Dodaj komentarz