11 papierowych serc

11 papierowych serc

Autor: Kelsey Hartwell


Opis książki:

„11 papierowych serc” to 11 utraconych tygodni. 11 szans, żeby je odzyskać.

Rok temu: Życie Elli było idealne. Miała cudownych przyjaciół i niesamowitego chłopaka. Wszystko się zmieniło w momencie wypadku samochodowego. Kiedy Ella obudziła się w szpitalu, nie pamiętała ani tragicznego wydarzenia, ani tygodni przed nim. Nie rozumiała też, dlaczego zerwała ze swoim chłopakiem.

Teraz: Ella zaczyna otrzymywać papierowe serca od tajemniczego wielbiciela. Ten wie o niej zadziwiająco dużo. Serca zawierają wskazówki mające pomóc dziewczynie przypomnieć sobie życie przed wypadkiem. I zabiorą ją w podróż, której nigdy sobie nie wyobrażała. Podążanie za papierowymi sercami jest najbardziej spontaniczną rzeczą, jaką Ella kiedykolwiek zrobiła… Ale czy znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania?

„11 papierowych serc” to książka idealna dla fanów trylogii Do wszystkich chłopców, których kochałam Jenny Han i serii The Kisssing Booth Beth Reekles. Ta urocza, ale też mądra historia wciąga czytelnika i zostaje z nim na długo. Razem z bohaterką wybierz się w podróż śladem papierowych serc i przekonaj, że miłość potrafi przyjść w najbardziej nieoczekiwanym momencie.


Poznaj inne książki

Nadchodzi III wojna światowa

Nadchodzi III wojna światowa Nadchodzi III wojna światowa

Piotr Zychowicz, Jacek Bartosiak

Nawiedzona kamienica

Nawiedzona kamienica Nawiedzona kamienica

Beata Sarnowska

Nawet jeśli umrę w drodze

Nawet jeśli umrę w drodze Nawet jeśli umrę w drodze

Monika Białkowska

Wielka Uczta – Eucharystia w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego

Wielka Uczta – Eucharystia w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego Wielka Uczta – Eucharystia w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego

Ks. Marcin Węcławski - oprac.

I Kissed Shara Wheeler

I Kissed Shara Wheeler I Kissed Shara Wheeler

Casey McQuiston

Cztery wesela i rozwód

Cztery wesela i rozwód Cztery wesela i rozwód

Anita Scharmach


Dodaj komentarz