W jednej chwili, Suzanne Redfearn, zaczytanyksiazkoholik.pl

„W jednej chwili”, Suzanne Redfearn


Suzanne Redfearn lada moment odda w nasze ręce przejmującą opowieść o tym, jak kruche jest życie, ale też o tym, jak silne potrafią być nasze więzi i wola przetrwania.

To miała być wspaniała weekendowa wyprawa na narty z rodziną i przyjaciółmi. Los jednak zrządził inaczej.

W jednej chwili kończy się życie szesnastoletniej Finn, gdy samochód jej rodziców wypada z ośnieżonej drogi i stacza się po zboczu góry. Zawieszona między światami dziewczyna patrzy bezsilnie, jak jej najbliżsi walczą o przetrwanie.

Podjęte wtedy decyzje i dokonane wybory będą prześladować wszystkich uczestników wypadku. Nie potrafiąc opuścić bliskich, Finn wciąż czuwa. Tymczasem jej rodzina i przyjaciele zmagają się z rozpaczą i wyrzutami sumienia. Ojciec szuka zemsty na jedynej osobie, którą może obwiniać – poza sobą. Najlepsza przyjaciółka Finn, Mo, odważnie docieka prawdy, kiedy historia ich wypadku zostaje cynicznie przekłamana. Siostra, Chloe, jest gotowa dołączyć do Finn, a matka, która uratowała ich wszystkich, zmaga się z konsekwencjami swoich decyzji. Finn musi odejść, ale jak ma zostawić rodzinę w rozsypce?

Najnowsza powieść Suzanne Redfearn wzbudza czysty zachwyt. Uważna kontemplacja życia, śmierci i tego, co pomiędzy nimi, sprawia, że W okamgnieniu to wzruszająca i mocna książka.

Mary Kubica, autorka bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”, m.in. „Tamta kobieta” i „Zajmę się tobą”

Bestseller rankingu Amazon Chart.

Bestseller Amazona w 10 kategoriach, w tym „literatura” i „beletrystyka”.

Źródło: Dom Wydawniczy REBISTytuł: W jednej chwili
Tytuł oryginału: In an Instant
Autor: Suzanne Redfearn
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy REBIS
Data wydania: 09-02-2021
Ilość stron: 376
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Maria Smulewska
Cena rynkowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

"Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company", Robert Iger

„Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company”, Robert Iger

Kiedy Robert Iger został dyrektorem zarządzającym The Walt Disney Company firma przeżywała trudny czas. Dzięki temu, że postawił na jakość, rozwój na rynkach międzynarodowych oraz nowinkach technologicznych po 14 latach Disney stał się największym koncernem medialnym na świecie.


Wściekła skóra

„Wściekła skóra” – tego się nie spodziewałam

W niedalekim czasie jest to moja kolejna książka związana z Polakami pracującymi za granicą. Tym razem mamy do czynienia z Holandią – Noord Riesen. Już dawno nie słyszałam określenia „kuku na muniu”.