Sekrety

„Sekrety. Kalendarz 2020”, Paulo Coelho


Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho. Kalendarz na 2020 rok z cytatami z dzieł brazylijskiego pisarza w pięknej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady.

Nie wiem jak u Was z prowadzeniem kalendarzy ale u mnie wygląda to tak: nadchodzi w grudniu okres świąteczny i zaczynam przepisywanie kalendarza (papierowego) z kończącego się roku do kalendarza (papierowego) na nadchodzący rok … imieniny, urodziny, ważne dla mnie daty, wizyty u lekarzy, fryzjera, kosmetyczki … Tak wiem, że są aplikacje kalendarzowe etc, ale zawodowo lepiej się prowadzi kalendarz taki tradycyjny. Przynajmniej mnie. W 2020 roku będę miała przyjemność pracować na przepięknie ilustrowanym kalendarzu Paulo Coelho „Sekrety”. Kalendarz oprócz ślicznego designu zawiera cytaty z książek brazylijskiego pisarza. Piękny dla oczu i dla ducha.

Wojownik stara się rzetelnie ocenić,
na co go stać. Zawsze sprawdza swój podręczny
bagaż, w którym mieszczą się: wiara,
miłość i nadzieja

Podręcznik Wojownika Światła

Gdybyśmy milczeli przez godzinę,
usłyszelibyśmy Boga. A jeśli będziemy
wrzeszczeli z radości, Bóg nas usłyszy i pojawi
się tu, żeby nas pobłogosławić

Hipis

Tylko tchórze kryją się za zasłoną milczenia

Demon i Panna Prym

Polecam Wam takie małe cudo, które może umilić każdy dzień nadchodzącego roku.


Tytuł: Sekrety. Kalendarz 2020
Tytuł oryginału: Segredos 2020
Autor: Paulo Coelho
Wydawnictwo: Drzewo Babel
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 42,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

W słońcu Kalifornii

W sam raz na letni wieczór – „W słońcu Kalifornii”

Ann z Nowego Jorku i Jeff z Kalifornii – dwoje młodych ludzi po trzydziestce ze sporym bagażem życiowych doświadczeń. Jak to w życiu bywa w momencie, kiedy chcemy odpocząć po minionej miłości, załapać równowagę, pojawia się niezapowiedzianie nowe uczucie. Ann racząc się z hotelowego pokoju w Los Angeles widokiem oceanu postanawia przejść się po plaży i kontemplować swobodę i styl życia delfinów.


Noelle Salazar, "Dziewczyny w przestworzach"

Noelle Salazar, „Dziewczyny w przestworzach”

Zdumiewająca historia pilotek Kobiecych Sił Powietrznych, których odwaga podczas II wojny światowej zmieniła zwyczajne kobiety w niezwykłe bohaterki. „Dziewczyny w przestworzach” rzucają światło na mało znany kawałek historii. To portret nieustraszonych kobiet i opowieść o miłości i przyjaźni napisana tak, że poczujemy wiatr we włosach i słone łzy na policzkach.