Plac Zabaw, Ali Mitgutsch, zaczytanhyksiazkoholik.pl

Niesamowita frajda – „Plac zabaw”, Ali Mitgutsch


„Ali Mitgutsch to ikona ilustracji dziecięcej i pierwszy twórca, który stworzył Wimmelbüchern, czyli książki z bardzo szczegółowymi ilustracjami. Kiedy pogoda nie dopisuje i nie można pójść na plac zabaw, zachęcamy do sięgnięcia po książki z serii 1001 drobiazgów. Na każdej stronie znajduje się wiele postaci i obiektów, które dziecko może samodzielnie odszukać. I jest to zajęcie na wiele godzin. Dobra zabawa gwarantowana!”

Przed Wami książka, która podbije serca Wasze i Waszych dzieci! Autor udowadnia nam, że plac zabaw jest wszędzie. Nie ważne czy to piaskownica, czy trawa. Książka dostarcza sporo emocji i zabawy nie tylko dziecku, ale również dorosłemu. Wspaniała zabawa w szukanie i spostrzegawczość. Można z dzieckiem zrobić zawody, np. kto szybciej odnajdzie wszystkie postacie i przedmioty. Książka może być również świetną podpowiedzią dla nowych form spędzania czasu przez dzieci, możemy czerpać z niej inspiracje a dokładniej nasze dzieci. Dzięki temu, że książka jest typowo obrazkowa, nadaje się dla dzieci już od drugiego roku życia. Autor, a zarazem ilustrator realnie pokazuje nam scenki, w których to dzieci grają główne role. Bawią się, rozrabiają, zwiedzają, eksperymentują, poznają zwierzątka. Do głowy by nam nie przyszło, że dzieci potrafią być takie pomysłowe. I to właśnie w swojej książce pokazał nam Ali Mitgutsch. Dzieci z radością odkrywają nieznane miejsca. Gorąco polecam.



Tytuł: Plac zabaw
Tytuł oryginału: Mein großes Spielplatz: Wimmelbuch
Autor: Ali Mitgutsch
Ilustracje: Ali Mitgutsch
Seria: 1001 drobiazgów
Gatunek: interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Wydawnictwo: Tatarak
Data wydania: 2021
Ilość stron: 16
Przedział wiekowy: 2-5 lat
Oprawa: twarda, książka kartonowa
Cena rynkowa: 34,00 zł
Tłumaczenie: Monika Perzyna


Dodaj komentarz


Czytaj także

Książki pisane przez AI zalewają Amazona

Książki pisane przez AI zalewają Amazona

Na Amazonie pojawiło się ponad 200 publikacji stworzonych przy użyciu generatora tekstu ChatGPT. Wielu autorów chętnie korzysta z AI do pisania całych książek. Prace tworzone przez ChatGPT coraz bardziej przypominają te napisane przez ludzi i wykorzystują to twórcy treści. Czy książki tworzone przez ChatGPT powinny być normalnie sprzedawane?


Bernadeta Prandzioch

Bernadeta Prandzioch

Ślązaczka od pokoleń mieszkająca w katowickiej dzielnicy Załęże. Absolwentka psychologii i pedagogiki w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W Nowej Gazecie Śląskiej prowadziła autorski cykl „Pisarze prowincjonalni”.