Stażystka

Alicja Sinicka oddaje nam kolejną mocną historię z morderstwem w tle


Pokusa, strach i tajemnica. Uczucia, które oplatają jak pnącza róż.

Po tym jak moje pierwsze spotkanie z twórczością Alicji Sinickiej miało miejsce przy książce „Winna”, do „Stażystki” podeszłam na spokojnie, gdyż wiedziałam, że będzie to przyjemna lektura. A jest to thriller psychologiczny, co mnie bardzo ucieszyło. Z reguły nie mam problemu w rozwikłaniu zagadki, jaką daje mi pisarz na kartach książki, tak tutaj do samego końca nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Od początku źle obstawiałam, kto stoi za morderstwami, stąd też nie małe było moje zaskoczenie na samym końcu. Naszą bohaterką jest Klaudia, która potrzebuje pieniędzy aby móc za kilka miesięcy otworzyć z przyjaciółką klub fitness. W związku z tym postanawia wysłać CV odpowiadając na ogłoszenie o staż w Oławskiej firmie Skalski. Do tej pory nie miała prostego życia. W wieku 12 lat została osierocona i aby radzić sobie w życiu była utrzymanką bogatych, starszych mężczyzn. Oferta stażu ma jej pomóc aby nie wracać do tego etapu w swoim życiu. Jej szefem jest Marek Skalski, który ma bzika na punkcie symetrii. Jest ona tutaj kluczowa we wszystkich sferach jego życia.

Co symetria będzie miała wspólnego z Klaudią? Czy staż okaże się dla dziewczyny wybawieniem i pozwoli jej na zmianę swojego życia i spełnienie marzeń? Czy Klaudia wda się w romans z szefem? Jaki udział we wszystkim co spotka Klaudię będzie miała żona Skalskiego, Ewa? A może jest ktoś trzeci kto postanowił mścić się? Ale na kim i za co?

Zachęcam Was serdecznie do przeczytania książki, jeśli chcecie poczuć zniecierpliwienie przed tym co ma się za moment wydarzyć.Tytuł: Stażystka
Autor: Alicja Sinicka
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 29.01.2020
Ilość stron: 432
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Prawda. Krótka historia wciskania kitu

Koniecznie od deski do deski – „Prawda. Krótka historia wciskania kitu”

Imponujące kłamstwa i kłamcy, których aż chce się szanować! Jak to naprawdę jest z tym kłamstwem? Kiedy się narodziło? Czy fake newsy to wymysł naszego okresu?


Cycki. Czuła biografia piersi

„Cycki. Czuła biografia piersi”, Corien van Zweden

Pełne, drobne, sterczące lub wiszące z wyraźnymi rozstępami. Są jedyną częścią ciała, która powstaje z niczego i wywołuje sprzeczne emocje: od dumy po wstyd, od obojętności po radość lub smutek.