Tajemnica starego kurhanu

„Tajemnica starego kurhanu”, Jacek Mariusz Wicher


Mały Max wraz z rodzicami i starszym bratem przeprowadza się do wymarzonego domu. W nowym miejscu wszystko wydaje się być idealne. Podoba im się zwłaszcza pobliski las. Pewnego dnia bracia postanawiają go zbadać. Ma to być zwykła przechadzka w celu rozpoznania okolicy. W pewnym momencie chłopcy tracą orientację w terenie…

Nagle na ich drodze pojawia się starsza pani, która oferuje dzieciom pomoc. Dzieci w lesie, starsza pani – skądś już znamy podobne scenariusze. Co czeka braci? W drodze do domu zaczynają coraz bardziej zbliżać się do jakiegoś dziwnego pagórka.

Jakie będą konsekwencje tej wyprawy. Czy stary, ukryty wśród drzew kurhan zdradzi swoją tajemnicę?

Jej rozwiązania szukać trzeba w zamierzchłych czasach, kiedy ziemia podzielona była jeszcze na księstwa, a ich władcy niekoniecznie przyjaźnie do siebie nastawieni. W bitwach spotykali się wojownicy z różnych części znanego świata i nie zawsze zwyciężało dobro.

Ta pełna intryg przeszłość zaczyna teraz wpływać na Maxa i jego rodzinę. Dodatkowo w ich życiu pojawia się pewien wyjątkowy pies.

Źródło: Wydawnictwo: AlterNatywne




Tytuł: Tajemnica starego kurhanu
Autor: Jacek Mariusz Wicher
Wydawnictwo: AlterNatywne
Data wydania: 24-07-2020
Ilość stron: 400
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 39,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Marcin Margielewski, Dziewczyny z Dubaju, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Modelki z Dubaju”, Marcin Margielewski

Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana, choć równie powszechna jak piasek na pustyni, nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci, tak wolą one same.


Z akt FBI. W pogoni za rosyjskim szpiegiem-Denson-zaczytanyksiazkoholik.pl

Wierność, Odwaga, Prawość – „Z akt FBI. W pogoni za rosyjskim szpiegiem”, Bryan Denson

Agenci FBI zobowiązują się strzec Konstytucji USA, bronić Amerykanów. Odznaki nosi czternaście tysięcy agentów Federalnego Biura Śledczego, a ich działania wspierają pomocnicy w ilości dwudziestu jeden tysięcy osób. W latach 30. XX wieku największe zagrożenie dla Ameryki czaiło się wewnątrz